Super letenky na Sardíniu už od 112 eur

Objavte ostrov Sardínia, zelený raj ležiaci v Stredozemnom mori a užite si tyrkysové more, pláže s bielym piesokm a historické uličky mesta Alghero. Letenky na Sardíniu s odletom z Bratislavy teraz za 82 eur.

Stačí si zbaliť kufor, nasadnúť na lietadlo v Bratislave a za 2 hodiny si môžete užívať biele pláže a tyrkysové more v mestečku Alghero. Tak si začnite plánovať letnú dovolenku už teraz, keď sú v ponuke tieto skvelé letenky na Sardíniu s odletom z Bratislavy už od 112 eur. V cene letenky je zahrnutá i príručná batožina.

Sardínia je hneď po Sicílii druhým najväčším ostrovom Talianska a zároveň veľmi obľúbenou turistickou destináciou. V porovnaní s Malorkou je Sardínia pokojnejšia a ideálna pre rodiny s deťmi. Na Sardínii nájdete výnimočnú prírodu a nádherné zákutia. Ideálny čas pre dovolenku je v mesiacoch júl a august, kedy sa teplota drží na 30 stupňov a teplota mora je okolo 25 stupňov.

Na Sardínii je množstvo miest, ktoré stoja za videnie a jedným z nich je práve starobylé katalánske mesto Alghero. Je úžasné svojou architektúrou a typickými úzkymi uličkami. Je to veľmi živé mesto a ideálnou kombináciou prímorského a kultúrneho strediska. Nachádza sa tu veľa pamiatok, napr. Kostol sv. Františka alebo Katedrála sv. Márie. Medzi obľúbené atrakcie patrí plavba do jaskyne Nettuno, ktorá sa nachádza v oblasti Capo Caccia. Cestou do Capo Cacca môžete navštíviť národný park Porto Conto s nádhernými plážami Mugoni a La Stella.

Na Sardínii nájdete i skvelé reštaurácie s vynikajúcou talianskou kuchyňou. Prívítajú vás usmiati miestni obyvatelia a pohodová atmosféra. Ak rozmýšľate nad letnou dovolenkou, Sardínia určite stojí za návštevu.

Letenky na Sardíniu z Bratislavy nájdete tu:

lacné letenky sardínia alghero