Kam za zábavou na Ibize?

Ak chcete zažiť pravú párty, možností máte neúrekom. Najviac klubov nájdete v San Antoni alebo v Ibize.

Medzi najznámejšie patrí Amnesia, Ushuaia, Pacha, Privilege, Pacha, Eden, Es Paradis, kde nájdete špičkových súčasných DJ-ov, ako napríklad David Guetta, Tiesto, Avicci, Calvin Harris, Paul Van Dyke a mnoho ďalších.

Počítajte s tým, že si za túto párty naozaj pekne zaplatíte. V závislosti od hviezdy, ktorá v klube práve vystupuje, je nastavená výška vstupného. Vstupenky sa pohybujú v rozmedzí od 30 do 100 eur. Lístky môžete kúiť aj v predpredaji v zľave alebo ženy môžu dostať vstup na pláž aj zadarmo.

Ďalej určite vyskúšajte vodnú párty v klube Es Paradis. Za vstupné zaplatíte 35 eur, ale za párty v plavkách v peknom klube to naozaj stojí.

Alternatívou môžu byť menšie diskotéky, na ktoré je vstup zdarma alebo za pár eur. Sem vás budú lákať sympatické dievčatá a atraktívny muži a budú vám sľubovať zaručenú zábavu. na rozbehnutie zábavy je to ideálne, pretože veľké kluby otvárajú až o polnoci a za drink tam zaplatíte min. 10 €.

Ak budete na Ibize, určite by ste mali vyskúšať nejakú párty. je to neuveriteľný zážitok, ktorý vás nabije energiou a keď sa vrátite, v kluboch v Bratislave alebo v Prahe budete mať pocit, že sa nachádzate na dedinskej zábave.

lacné letenky ibiza