Brémy

Schnoor Viertel

Schnoor Viertel

Úzke uličky, malé domčeky ako z rozprávky a v oknách malé vtipné sošky. To všetko nájde na prechádzke touto brémskou štvrťou.

O Brémach

O Brémach

Brémy sú čarovným mestečkom na severozápade Nemecka. Mesto leží na rieke Weser a je známe svojim prístavom. Veľkou výhodou tohto mesta je, že sa človek dostane takmer všade po vlastných.

Marktplatz

Marktplatz

Marktplatz, v preklade „Trhovisko“ je jedeným z najstarších verejných miest v Brémach . Je obklopený radnicou, katedrálou a občanmi, tento trh tvorí srdce Brém.

Böttcherstrasse

Böttcherstrasse

Böttcherstraße je 100 m dlhá ulica v historickom centre mesta Brémy, ktorá je svojou architektúrou jednou z kultúrnych pamiatok a turistických atrakcií v Brémach.

Za oddychom, či dobrodružstvom k Vesere

Za oddychom, či dobrodružstvom k Vesere

Ak sa nachádzate v Brémach rozhodne by ste mali vyraziť k rieke Vesere. Kde si môžete vychutnať dlhú prechádzku po promenáde, alebo rovno odtiaľ zamierite na výlet loďou.

Klimahaus

Klimahaus

Studené švajčiarské lúky strieda suchý a teplý púštny vzduch, nasledovaný mrazom Antarktídy a dusnou klímou tropických oblastí. Návštevníci si môžu zistiť aj ako vyzerá nočný život v Africkom dažďovom pralese. A toto všetko sa nachádza pod jednou strechou v malebnom meste na severe Nemecka.