Wild Wadi Water Park

Wild Wadi Water Park je rozľahlý aquapark, ktorý sa nachádza priamo v Dubaji, pri hoteli Jumeirah Beach Hotel. Zabaviť sa môžete na najadrenalínovejších atrakciách sveta, ale zároveň si oddýchnuť v masážnych bazénoch.

Nachádzajú sa tu vyhrievané a aj chladné bazény, deti sa môžu vyblázniť na tobogánoch od výmyslu sveta a pokiaľ si chcete zasurfovať, nájdete tu dokonca aj niekoľko surfovacích simulátorov. V tomto vodnom parku je vybudovaný tobogán -Jumeirah Sceirah Switchback, ktorý má výšku 33 metrov a dosahuje rýchlosť až 80 km/hod.

Medzi ďalšiu unikátnu atrakciu môžeme zaradiť bazén - Breakers Bay, v ktorom sa vytvárajú najvyššie umelé vlny v celom Blízkom východe. Ďalej sa môžete povoziť na 360 metrov dlhej rieke Juha's Journey. Vidieť tu môžete aj 18 metrov vysoký vodopád, ktorý sa pravidelne spúšťa každých 10 minút.

Samozrejme sa tu nachádza aj veľa atrakcií, ktoré sú určené pre deti. Medzi tie najobľúbenejšie patrí Juha's Dhow a ihrisko na hranie, kde sa nachádza viac ako 100 vodných atrakcií pre tých najmenších.

Aquapark je otvorený denne od 11:00 a zatváracia doba sa mení podľa obdobia. Vo Wild Wadi Water Parku sa môžete aj kvalitne najesť v troch reštauráciach alebo vo dvoch stánkoch s občerstvením. Za vstupné zaplatíte približne 250 arabských dirhamov, čo je v prepočte asi 60 €.