Super letenka do Dubaja len za 379 eur

Leťte do Dubaja komfortne a bez prestupu s Emirates. Akciové letenky do Dubaja sú v ponuke len do 22. januára. Nepremeškajte túto skvelú príležitosť.

Ak máte dosť zimy a chcete si užiť trochu tepla, slnečné lúče a kúpanie v mori, Dubaj je najbližšou destináciou, v ktorej sa dá v tomto ročnom období zohriať. Napriek tomu, že v Dubaji badať bohatstvo a prepych takmer na každom kroku, už dávno neplatí, že je to dovolenková destinácia iba pre tých, ktorí hľadajú luxus. Dubaj je dostupný pre všetky skupiny turistov a ak sú navyše v ponuke akciové letenky, môžete si skutočne užiť dokonalú dovolenku za málo peňazí. Nájdete tu naozaj všetko - vynikajúce počasie, more, skvelé pláže a nekonečné možnosti pre voľný čas, zábavu a nákupy.

Dubaj je druhý najväčší a zároveň najmodernejší emirát Spojených arabských emirátov, ktoré ležia na Arabskom polostrove. Dubaj zažíva obrovský rozmach, výsledkom ktorého sú mrakodrapy siahajúce k nebesám, luxusné nákupné centrá, špičkové hotely, zábavné parky. V Dubaji je všetko najmä veľké, opulentné, drahé a nesúce prívlastok "naj".

Najznámejším hotelom v Dubaji je Burj Al Arab Jumeirah, ktorý stojí na umelo vybudovanom ostrove asi 15 km od centra mesta. Ostrov s pevninou spája až 280 metrov dlhý most. Hotel v tvare plachetnice sa nachádza na pláži Jumeirah Beach. Hotel oficiálne nesie päť hviezdičiek, ale považuje sa za prvý sedem hviezdičkový hotel na svete. Vďaka výške 321 metrov patrí k najvyšším hotelom sveta.

Dubaj pre rodiny s deťmi

Ak si chcete užiť dovolenku aj s vašimi ratolesťami, Dubaj je na to ako stvorený a ponúka množstvo atrakcií pre rodiny s deťmi. Môžete navštíviť napríklad najväčší zábavný park IMG Worlds of Adventrue, kde stretnete také postavičky ako Spiderman, Iron man alebo Hulk alebo sa môžete dozvedieť všetko o dinosauroch v časti Stratené údolie - Dinosaurie dobrodružstvo.

Letenky do Dubaja nájdete tu:

letenky do Dubaja