Rím v zime od 15 eur

Rím vždy prekvapí svojich návštevníkov niečím novým, nech sa sem vyberiete v ktoromkoľvek ročnom období. A teraz si ho môžete užiť s parádnymi letenkami len za 15 eur. 

Lacné letenky do Ríma ponúka letecká spoločnosť Ryanair. Stačí si len nájsť svoj termín v období od novembra do januára. 

Rím je slávny svojou históriou a významnými pamätihodnosťami, na ktoré tu narazíte takmer na každom kroku. Najznámejšou pamiatkou je Koloseum, ktoré v minulosti slúžilo ako miesto, kde sa odohrávali drsné gladiátorské hry. 

K ďalším obľúbeným zastávkam patria Španielske schody, kde si môžete oddýchnuť a urobiť si skvelé fotky. Pokračujte ďalej k Fontáne di Trevi a nezabudnite do nej hodiť mincu, aby bol váš návrat do Ríma zaručený.

V Ríme navštívite štát v štáte. Vatikán je centrom kresťanského sveta a svojou atmosférou vás úplne pohltí. Navštívte významné historické stavby, ako Bazilika sv. Petra alebo Sixtínska kaplnka. 

Spoznajte tiež historické centrum mesta z iného pohľadu. Plavba po rieke Tiber je nezabudnuteľným zážitkom, ktorý obohatí váš pobyt v Ríme.

Letenky do Ríma z Bratislavy nájdete tu:

letenky rím