Najlacnejšie letenky na leto

Ryanair prináša na leto lacné letenky do Paríža, Milána, Berlína a omnoho viac. Nezmeškajte túto skvelú príležitosť a kúpte si akciové letenky už teraz.

Letná ponuka je naozaj lákava. Najlacnejšie letenky začínajú už od 28 eur a navyše sú v lákavých letných termínoch. Poďme sa teda pozrieť, ktoré letenky sú teraz naozaj za TOP cenu:

Najlacnejšie letenky z Bratislavy do mesta Niš v Srbsku.

1. Letenky: Bratislava - Niš (Srbsko) - Bratislava

Niš leží na na rieke Niš a Južná Morava a je 3. najväčšie mesto Srbska. Od dávnych čias je považované za spojku medzi Európou a Blízkym Východom a zároveň patrí medzi najstaršie mestá na Balkáne. Niš je rodiskom cisára Konštantína Veľkého a môžete v ňom navštíviť pamiatky ako Veža z lebiek alebo Niššská pevnosť. Určite si nenechajte újsť ani nádherný kaňon Uvac. Letisko Bratislava ponúka priame lety prostredníctvom spoločnosti Ryanair a to hneď 2 krát týždenne - pondelok a piatok. Akciové letenky začínajú už na sume 28 eur.

Najvýhodnejšie termíny: 23. - 26. jún (víkend), 30. jún - 3. júl (víkend), 17. - 21. júl, 11. - 14. august (víkend)

lacné letenky oslo

2. Letenky: Krakow - Oslo - Krakow

Super letenky do Nórska za skvelé ceny. Odlet je z letiska Katowice, ktoré je vzdialené od Bratislavy približne asi ako pražské letisko. Veľmi ľahko sa tam dostanete z bratislavskej stanice Mlynské Nivy, odkiaľ pravidelne premáva do Katowíc Polski bus. Oslo patrí medzi najdrahšie mestá sveta. Napriek tomu sa dá v Osle ubytovať za rozumné ceny. V Osle budete mať čo spoznávať. Môžete navštíviť modernú budovu operynárodnú galériu, v ktorej sú vystavené obrazy od Picassa, Moneta, Muncha alebo Van Gogha.

Najvýhodnejšie termíny: 24. - 28. júl, 17. - 22. august, 23. - 28. august

3. Letenky: Budapešť - Norimberg - Budapešť

Lacné letenky do Norimbergu začínajú už od 34 eur a môžete letieť priamo z letiska v Budapešti. V cene letenky Ryanair umožňuje zobrať so sebou i príručnú batožinu s rozmermi 55 x 40 x 20 cm a hmotnosťou 10 kg 1 menšiu tašku s rozmermi 35 x 20 x 20 cm.

Najvýhodnejšie termíny: 22. - 25. jún, 30. jún - 4. júl , 13. - 17. júl, 21. - 24. júl

4. Letenky: Bratislava - Berlín - Bratislava

Berlín je z Bratislavy iba na skok a ja vždy správnou voľbou. Mesto preslávil Berlínsky múr, ktorý ho rozdeľoval. Odvtedy sa stal Berlín mestom kultúry, v ktorom návštevníci obdivujú kultúru a pamiatky, ale láka i množstvo mladých ľudí, ktorí hľadajú zábavu. Lacné letenky s Ryanair začínajú už od 38 eur a odlet je priamo z letiska Bratislava.

Najvýhodnejšie termíny: 13. - 20. jún, 22. - 27. jún, 16. - 20. júl, 26. - 31. august

5. Letenky: Bratislava - Brusel - Bratislava

Spoznajte Brusel s letenkami už od 38 eur. Ryanair má do Bruselu dlhodobo priame linky za akciové ceny. Lacné letenky sa dajú zohnať s odletom priamo z letiska Bratislava. Brusel je dôležité politické, finančné a obchodné centrum Európskej únie. Neodmysliteľnou súčasťou Bruselu je cikajúca socha chlapca - Manneken Pis. Známe sú i hodiny Mont des Arts (Vrch umenia), ktoré sú o niečo menej známe ako pražský orloj. Nezabudnite potešiť i chuťové poharíky a to belgickými pralinkamivynikajúcimi waflami. Lacné letenky do Bruselu sú v ponuke v uvedených termínoch.

Najvýhodnejšie termíny: 1. - 7. jún, 8. – 11. jún, 9. - 13. august, 7. - 10. september

6. Letenky: Budapešť - Treviso (Benátky) - Budapešť

Ach tie Benátky. Jedno z najpopulárnejšíchnajnavštevovanejších európskych miest, ktoré dýcha romantikou na každom kroku. Mesto známe úzkymi uličkami, históriou a významnými pamiatkami. Výlet do Benátok je vždy dobrý nápad. Teraz navyše Ryanair ponúka spiatočné letenky už od 52 eur. Priame lety sú z letiska v Budapešti a letí sa na Treviso airport, ktoré je vzdialené od Benátok približne hodinu cesty. Nezmeškajte tieto akciové letenky a vydajte sa spoznávať krásy Benátok.

Najvýhodnejšie termíny: 30. jún – 5. júl, 21. - 26. júl, 4. - 11. august, 25. - 30. august

7. Letenky: Bratislava - Miláno - Bratislava

Miláno, mesto módy, je potešením pre každého turistu. Obchodíky tých najlepších značiek vás lákajú na každom kroku a ťažko sa odoláva najmä výpredajom. Okrem módy na vás v Miláne čaká vynikajúca talianska kuchyňa, umenie, historické a kultúrne pamiatky. A na svoje si tiež určite prídu fanúšikovia futbalu. Toto všetko môžete zažiť s letenkami, ktoré v lete prináša Ryanair už od 59 eur.

Najvýhodnejšie termíny: 7 - 12. júl, 18. - 23. august, 4. - 6. september, 20. - 24. september

8. Letenky: Bratislava - Paríž - Bratislava

Paríž je obľúbeným európskym mestom, ktoré láka turistov svojim šarmomneutíchajúcou romantikou. Je známe ako mesto lásky alebo mesta svetla a pri jeho návšteve budete musieť dať týmto tvrdeniam za pravdu. Mesto na rieke Seine miluje každý. A v letných mesiacoch ho budete milovať ešte viac a to navyše i s akciovými letenkami, ktoré teraz ponúka Ryanair. Navštíviť Paríž máte teraz možnosť s letenkami, ktoré začínajú už od 71 eur.

Najvýhodnejšie termíny: 20. - 24. jún, 18. - 22. júl, 12. - 19. august, 22. - 29. august

9. Letenky: Bratislava - Londýn - Bratislava

Lacné letenky do Londýna vždy potešia. Počas letných mesiacoch Ryanair ponúka letenky do Londýna už od 70 eur. Hlavné mesto Veľkej Británie sa oplatí navštíviť či už kvôli historickým pamiatkam, kultúrnym podujatiam alebo vyraziť si na nákupy. Londýn je moderné a vzrušujúce mesto, do ktorého sa turisti radi vracajú. Zelené parky a svetoznáme miesta ako Tower Bridge, London Eye alebo Buckinghamský palác. To je Londýn.

Najvýhodnejšie termíny: 7. - 11. september, 14. - 21. september, 21. - 26. september

10. Letenky: Bratislava - Rím - Bratislava

Rím je skutočne impozantným miestom, v ktorom sa vrátite do dávnych čias Rímanov a gladiátorskych hier. Je najväčším mestom Talianska a známe je i ako "Večné mesto". Rím láka každoročne milióny turistov vďaka svojim historickým pamiatkam a bohatej architektúre. Na každom kroku môžete obdivovať ohromné budovy, sochy alebo fontány. Na letné mesiace má pre nás Ryanair lacné letenky do Ríma za vynikajúce ceny, ktoré začínajú už od 81 eur.

Najvýhodnejšie termíny: 14. - 21. jún, 21. - 26. júl, 7. - 16. august, 25. - 30. august