Letenky z Viedne do Dubaja od 317 eur

Vyberte sa za teplom a získajte veľa nových zážitkov. Letenky do Dubaja s odletom z Viedne sú teraz v ponuke od 317 eur.

Perla zálivu, ako sa Dubaj nazýva, je synonymom pre bohatstvo a prepych. Dávno však už neplatí, že je to destinácia i pre tých, ktorí hľadajú luxusnú dovolenku. Dubaj sa stal dostupným pre všetky skupiny turistov a navyše keď sú v ponuke akciové letenky, môžete si naozaj urobiť parádny výlet výhodne. Dubaj ponúka všetko, po čom srdce zatúži - teplo, more, pláže, atrakcie a skvelé nákupy.

Spojené arabské emiráty ležia na Arabskom polostrove a tvorí ich sedem emirátov. Dubaj je druhý najväčší z nich a zároveň ten najmodernejší. Zažíva skutočný rozmach, výsledkom ktorého sú mrakodrapy siahajúce k nebesám, luxusné nákupné centrá a tie najlepšie hotely, zábavné parky a iné projekty, z ktorých majú mnohé prívlastok "naj".

Mnoho hotelov v Dubaji sa môže pýšiť štyrmi alebo piatimi hviezdičkami. Zariadenie a interiér hotelov je doslova pastvou pre oči, nechýba mramor, honosné zdobenie alebo zlaté doplnky. Najznámejší hotel je Burj Al Arab Jumeirah, ktorý stojí na umelo vybudovanom ostrove asi 15 km od centra mesta. Ostrov s pevninou spája 280 metrov dlhý most. Luxusný hotel v tvare plachetnice sa nachádza na najznámejšej pláži v Dubaji - Jumeirach Beach. Oficiálne má hotel päť hviezdičiek, ale vo svete je považovaný za prvý sedem hviezdičkový hotel. Vďaka svojej výške (321 metrov) patrí k najvyšším hotelom sveta.

Dubaj pre rodiny s deťmi

Dubaj je obľúbenou destináciou pre rodiny s deťmi a má im čo ponúknuť. Deti určite poteší návšteva najväčšieho zábavného parku IMG Worlds of Adventure. Nachádza sa tu Marvel zóna, kde stretnete také postavičky ako Spiderman, Irom man, Hulk, Thor kapitán Amerika alebo Stratené údolie - Dobrodružstvo dinosaurov, kde sa zase dozviete všetko o dinosauroch.

Letenky do Dubaja nájdete tu:

letenky do Dubaja