Letenky na Phuket s akciovou cenou 499 eur

Phuket s Emirates nie je najlacnejší, máme tu však akciovú ponuku už za 499 eur. Termíny sú dostupné do konca roka, ale akcia na letenky trvá len do nedele, tak sa poponáhľajte. 

Phuket je exotický ostrov, ktorý je často označovaný ako perla Andamanského mora alebo oáza východnej exotiky. Je to najväčší ostrov Thajska a leží juhozápadne od jeho pobrežia. Ostrov je zároveň provinciou a susedí s provinciami Phang Nga a Krabi.  Patrí medzi turisticky najvyhľadávanejšie destinácie a to i preto, že si zachováva svoj panenský šarm, nezameniteľné pláže a nádherné more. Phuket je jednoducho miesto, ktoré budete milovať a určite vás nesklame.

V Thajsku sa striedajú tri ročné obdobia - horúce leto, teplá zima a obdobie dažďov. Na dovolenku je najlepšie počasie od novembra do marca, kedy teplota dosahuje 30°C, je optimálna vlhkosť a prší len zriedka. Leto začína v marci a trvá až do júna. Teploty sa v lete šplhajú až na 40°C. Od júna nastupuje obdobie monzúnov, ktoré trvá až do konca novembra. Sprevádzané je dažďom a chladnejším počasím.

Najslávnejšou plážou ostrova je Patong, ktorá sa rozprestiera v jeho juhozápadnej časti. Okúzli vás typickým bielym pieskom a azúrovým morom. 

Druhá najväčšia pláž ostrova je Karon, ktorá je ideálnym miestom pre rodiny s deťmi. Prídu si tu tiež na svoje turisti, ktorí majú radi nerušený oddych a sladké ničnerobenie.

Najznámejší útvar Koh Tapu nájdete na pláži Phany Nga. Túto pláž preslávila tiež bondovka "Muž so zlatou zbraňou".

Prečo cestovať s Emirates

Letecká spoločnosť Emirates je jednou z najlepších leteckých spoločností. Na palube si môžete užívať Wi-Fi zadarmo, skvelé jedlo a pozerať tie najnovšie filmy. V cene letenky je zahrnutá i podpalubná batožina do 25 kg. 

Letenky Bratislava - Phuket a späť nájdete tu:

Letenky Viedeň - Phuket a späť nájdete tu:

letenky phuket