Letenky na Malorku od 46 eur

Rezervujte si letenky na Malorku počas leta a vychutnajte si jej pamiatky, zákutia a príjemné počasie. Letenky na Malorku z Viedne začínajú už od 46 eur. 

Malorka je nádherný zelený ostrov, ktorý celoročne ponúka krásne počasie. Kým v lete si môžete užívať pláže a kúpanie v mori, v chladnejších mesiacoch môžete zase spoznávať jej históriu a pamiatky. 

Za návštevu stoja ruiny rímskeho mesta Pollentia, ktoré bolo v minulosti hlavným mestom Baleárskych ostrovov. Pokračujte návštevou hradu Bellver, ktorý kedysi slúžil ako mesto kráľov, vojenská väznica a i súkromná rezidencia. Za umením sa vydajte do múzea Fundación Juan March, ktoré sa nachádza v hlavnom meste. Nájdete tu bohatú zbierku od španielskych maliarov, ako Salvador Dalí, Pablo Picasso alebo Joan Miró. 

Palma Mallorca je priateľské kozmopolitné mesto, ktorého symbolom je gotická katedrála La Seu, pochádzajúca z 13. storočia. 

Určite sa oplatí vidieť interiér katedrály, ktorý je krásne vyzdobený. Prejdite sa tiež v okolí katedrály, ktorá je za tmy nádherne osvetlená a v okolí hrajú muzikanti. 

Letenky Viedeň - Malorka a späť nájdete tu:

lacné letenky Malorka