Letenky do Valencie z Viedne za 56 eur

Chcete niekam vyraziť? Čo poviete na Valenciu? Mesto plné starobylých tradícií, skvostnej architektúry a pohodovej atmosféry. V ponuke sú letenky s odletom z Viedne už za 56 eur. 

Valencia je jedno z najviac zelených miest Španielska, kde sa tešia až z 300 slnečných dní počas roka. Mesto je skutočným balzamom pre dušu a pastvou pre oči. Valencia ponúka bohatú históriu, ktorá sa prelína s modernými prvkami. 

Valencia má množstvo architektonických skvostov. Nájdete tu moderné futuristické stavby, ako je napr. City of Arts and Sciences, čiže "mesto umenia a vedy". Štvrť Cabanal je zase plná farebných budov a nesie sa v duchu pravej prímorskej atmosféry. 

Mnohé stavby vznikli už v 15. storočí. Z tých historických je najkrajšia jednoznačne La Lonja de la Seda (Hodvábna burza). Medzi architektonické skvosty patrí i katedrála Catedral de Valencia, ktorá pochádza z 13. storočia. 

Valencia má tiež výbornú polohu. Je situovaná v blízkosti tých najlepších pláži Španielska. Široké pláže, jemný prírodný piesok a úžasné výhľady. Obľúbené sú pláže Las Arenas, Malvarrosa a El Cabañal, ktoré sú dokonca ocenené Modrou vlajkou. 

Letenky Viedeň - Valencia - Viedeň nájdete tu:

letenky do valencie