Letenky do Štokholmu z Budapešti za 43 eur

Nepremeškajte tieto super letenky a navštívte Štokholm, ktorý sa pravidelne umiestňuje v rebríčku najkrajších metropol sveta. O tom, že hlavné mesto Švédska má svoje neopakovateľné čaro vás presvedčí táto letenka už za 43 eur s odletom z letiska v Budapešti.

Táto kráska severu, sa rozprestiera na štrnástich ostrovoch medzi jazerom Mälaren a Baltským morom. Štokholm je husto pretkaný zeleňou a vodnými kanálmi, čo z nejho robí najzelenejšie hlavné mesto Európy a zároveň jedno z najmodernejšich. Mesto je často nazývané i Benátky severu a privíta vás tou pravou severskou atmosférou.

Letenky Štokholm

Ak chcete navštíviť Štokholm, najlepší čas je vtedy, keď sú v ponuke lacné letenky. Najlacnejšia letenka na jeseň začína už od 43 eur. V cene letenky máte príručnú batožinu s rozmermi 42 x 32 x 25 cm.

Doprava z letiska v Štokholme

Z letiska sa môžete do centra Štokholmu dostať viacerými spôsobmi. Autobus Flygbussarna Airport Coaches vás odvezie od 278 SEK, čo je cca 30 eur. Z letiska sa môžete dostať autobusom č. 515 a č. 715 do mestečka Nyköping a to už za 2,50 eur. Tu nastúpite na vlak a ten vás zoberie priamo do Štokholmu.

Spoznajte Štokholm

Štokholm je plný krásnych miest. Medzi zaujímavosti patrí najdlhšia umelecká galéria na svete, ktorou je samotné štokholmské metro. Každá zo staníc je originálna a ponukú skutočný zážitok. Nechýbajú maľby, sochy a iné umelecké diela 21. storočia. Na vytvorení tohto skvostu spolupracovalo až 150 umelcov a vďaka tomu je každá zastávka odlišná a unikátna. Tento nevšedný zážitok sa vám bude istotne páčiť.

Letenky do Štokholmu z Budapešti nájdete tu:

letenky Štokholm