Letenky do Ríma z Bratislavy od 75 eur

Lacné letenky do Ríma s odletom z letiska Bratislava práve teraz ponúka Ryanair. Pekné slnečné počasie vám umožní vychutnať si toto “Večné mesto¨ v plnej kráse. Akciové letenky v letných termínoch začínajú už od 75 eur.

Pre mnohých je Rím jedným z najkrajších miest, do ktorého sa opakovane vracajú. Niet sa čomu čudovať. Rím dýcha históriou doslova na každom kroku a budete mať pocit, akoby ste sa vrátili do minulosti, do čias starých Rímanov. V Ríme môžete obdivovať významné pamiatky, historické budovy, ktoré rozprávajú svoj príbeh. Medzi najvýznamnejšie pamiatky Ríma patrí Koloseum, Panteón, Bazilika svätého Petra, Fontana di Trevi, Sixtínska kaplnka alebo Anjelský hrad. Toto nie je ani zďaleka všetko, čím vás Rím môže prekvapiť a potešiť. Priateľská atmosféra, vynikajúca miestna kuchyňa a skvelé kaviarničky budú určite jedným z dôvodov, prečo sa sem budete chcieť vrátiť. Rím jednoducho nestačí vidieť len raz.

Dobrá správa pre všetkých milovníkov Ríma je, že v lete sa dajú zohnať pomerne lacné letenky už za 75 eur. Letisko Bratislava ponúka priame odletey do Ríma cez leteckú spoločnosť Ryanair. Navyše v cene letenky máte i príručnú batožinu. Nie je na čo čakať, rezervujte si letenky už teraz a vyrazte do Ríma.

Lacné letenky do Ríma z Bratislavy:

lacné letenky Ríma s Ryanair