Letenky do Norimbergu za 25 eur

Navštívte očarujúci Norimberg a spoznajte Nemecko v plnej jeho nádhere. Fascinujúca architektúra a jedlá vyberaných chutí tak, ako sa na Bavorsko patrí. Letenky do Norimbergu z Budapešti sú teraz za 28 eur. 

Norimberg je druhé najväčšie mesto Bavorska, ktoré sa rozkladá na rieke Pegniz a prieplave Mohan-Dunaj. Napriek tomu, že počas druhej svetovej vojny bolo viackrát zničené, zachovalo si svoju výnimočnosť. 

Mesto je veľmi jednoduché na orientáciu a určite sa tu nestratíte. Najviac zaujímavostí ukrýva historické centrum, a to od malebných domov, až po veľkú fontánu s kostlivcami. Počas prechádzky narazíte tiež na chrám St. Lorenz, ktorý stojí za zastávku. 

Ďalšou zaujímavosťou je Norimberský hrad, odkiaľ budete mať parádny výhľad na celý Norimberg. Cestou navštívte tiež tzv. umelecký bunker, kde sú zhromaždené všetky významné umelecké predmety Norimbergu. 

Do Norimbergu sa oplatí vyraziť i za nákupmi. Hlavná nákupná zóna sa nachádza na námestí Hallplatz, Unschlittplatz a Spitalgasse. Zároveň tu nájdete aj navjäčšie nákupné centrum v celom severnom Bavorsku - Franken-Center. 

Letenky do Norimbergu z Budapešti nájdete tu:

letenky na vianočné trhy v norimbergu