Letenky do Istanbulu za 99 eur

Istanbul je akoby vystrihnutý z rozprávok tisíc a jednej noci. Stretávajú sa tu ľudia z rôznych kútov sveta a miestna architektúra je skutočne pozoruhodná. Využite letenky len za 99 eur a zaleťte si do Istanbulu. 

Lety prevádzkuje letecká spoločnosť Turkish Airlines a letí sa z letiska vo Viedni. S Turkish Airlines sa oplatí letieť už len preto, že lietajú do najviac krajín na svete a vo svojej flotile majú super moderné lietadlá. Navyše ponúkajú letenky za výhodné ceny. Predtým, ako lietadlo vzlietne, vám milý personál ponúkne tradičnú tureckú sladkosť. Je to síce maličkosť, ale práve na tie si Turkish Airlines potrpí. 

Istanbul je jediné mesto, ktoré spája dva kontinenty - Európu a Áziu, prostredníctvom mostu Bosphorus. Návšteva miestnych obchodov a bazárov je skutočným zážitkom. Do Veľkého bazáru sa nechodí len nakupovať, ale je to aj miesto, kde najlepšie spoznáte tureckú kultúru, dizajn a temperament Istanbulčanov. Túto gigantickú tržnicu tvorí 58 krytých pasáží a nájdete tu všetko od lampášov, šperkov až po sladkosti. 

Navštívte tiež Modrú mešitu (Sultanahmet) a Chrám Svätej Múdrosti (Hagia Sofia). Sú to jednoznačnej najfrekventovanejšie miesta v Istanbule. Mešity majú svoje jedinečné čaro a sú povinnou zastávkou každého návštevníka. Výhodou je, že sa nachádzajú vedľa seba, takže ich môžete navštíviť jednu za druhou. 

Letenky do Istanbulu z Viedne a späť nájdete tu:

letenky istanbul