Letenky do čarovného Štokholmu z Budapešti za 43 eur

Štokholm, ktorý sa každoročne umiestňuje v rebríčku najkrajších metropol sveta má svoje jedinečné čaro. Teraz sa o tom môžete presvedčiť sami, v ponuke sú totiž super letenky z Budapešti len za 43 eur.

Štokholm, kráska severu, sa rozprestiera na štrnástich ostrovoch medzi jazerom Mälaren a Baltským morom. Je plný zelene a vodných kanálov, vďaka čomu je najzelenšie hlavné mesto Európy, no tiež sa radí k tým najmodernejším mestám. Nazývané je i "Benátky severu" a môžete sa pri jeho návšteve tešiť na pravú severskú atmosféru.

Letenky Štokholm

Na návštevu Štokholmu je ten najlepší čas. Najlacnejšie letenky začínajú už od 43 eur a v cene letenky je zahrnutá príručná batožiny s rozmermi 42 x 32 x 25 cm.

Z letiska sa dopravíte do centra Štokholmu viacerými spôsobmi. Autobusom Flygbussarna Airport Coaches, ktorý vás odvezie od 278 SEK, čo je cca 30 eur. Autobusom č. 515 a č. 715 sa dostanete do mestečka Nyköping už za 2,50 eur. Tu nasadnete na vlak, ktorý ide priamo do Štokholmu.

Krásy Štokholmu

V Štokholme nájdete množstvo zaujímavých miest. Najväčšou zaujímavosťou je najdlhšia umelecká galéria sveta, ktorou je štokholmské metro. Každá jedna stanica je originálna a ponúka neobvyklý zážitok. Stanice zdobia maľby, sochy a iné umelecké diela 21. storočia. Na vytvorení tohto diela sa podieľalo 150 umelcov, vďaka čomu je každá zastávka unikátna.

Letenky do Štokholmu z Budapešti nájdete tu:

letenky Štokholm