Letenky do Barcelony z Bratislavy už za 68 eur

Krásne počasie doslova láka urobiť si výlet. Čo takto Barcelona? Letenky priamo z letiska Bratislava teraz len za 68 eur.

Tento katalánsky poklad si vás získa svojou neopakovateľnou atmosférou. Turisti ju milujú pre jej úžasné pamiatky, architektúru a chutné jedlo. Barcelona je ako jedna veľká expozícia, kde spoznávate jej históriu priamo v uličkách mesta. Na mnohých miestach vidieť rukopis Antonia Gaudího, vďaka ktorému má Barcelona svoje jedinečné čaro.

Dominantou mesta je slávna Sagrada Família (Chrám svätej rodiny), ale zážitkom bude i Park Güell (Guellov park) alebo Casa Batlló.

Nádherná je aj Katedrála svätého kríža a svätej Eulálie, ktorá je patrónkou Barcelony. Milovníkom umenia určite nadchne Múzeum Pabla Picassa, v ktorom sa nachádza množstvo jeho diel. Ak chcete zažiť najkrajšiu vyhliadku na Barcelonu, vystúpte na horu Tibidabo. Nielen že budete mať úžasný výhľad, ale môžete vyskúšať i niektorú z 25 atrakcií viac ako storočného zábavného parku. Na tomto mieste sa týči aj kostolík Temple de Sagrat Cor, z ktorého najvyššej veže budete mať Barcelonu ako na dlani.

Letenky do Barcelony z Bratislavy a späť nájdete tu:

letenky do Barcelony z Viedne