Lacné letenky na Korfu s odletom z Bratislavy

Máme pre vás horúce lacné letenky na Korfu (Grécko) a to hneď začiatkom letnej sezóny. Ryanair ponúka najlacnejšie letenky už od 69 eur s odletom priamo z Letiska Bratislava.

Korfu je jedným z najkrajších ostrovou Grécka a obľúbenou dovolenkovou destináciou. Letná sezóna na Korfu začína v máji, kedy je najvyššia teplota okolo 23°C a počas letných mesiacov sa vyšplhá na 31°C . Sezóna končí v októbri, kedy teplota dosahuje príjemných 23°C. Teplota mora je najpríjemnejšia práve v letných mesiacoch.

Ak trochu hľadáte, na Korfu sa dá zohnať ubytovanie za veľmi rozumnú cenu. Ponuka hotelov a apartmánov je naozaj pestrá a 1 noc pre 1 osobu sa pohybuje už od 18 eur.

Z Letiska Bratislava sa letí priamo do hlavného mesta Korfu, ktorým je Kerkyra. Na letisku na vás čakajú taxíky, ktorými sa ľahko dopravíte do vášho hotela. Málá perlička: Letisko v Kerkyre je známe jednou z najkratších pristávacích dráh na svete a to 2350 metrov.

Aby ste spoznali tie najkrajšie zákutia ostrova Korfu, ideálne je prenajať si auto a prejsť celý ostrov krížom krážom. Prenajať auto sa dá hneď pri letisku Kerkyra a cena za prenájom začína od 29,99 eur.

Na cestovanie do Grécka vám bude stačiť iba občiansky preukaz, ktorého platnosť musí byť minimálne 6 mesiacov po návrate. Deti potrebujú vlastný cestovný pas.

Takže, aby sme to zhrnuli. Ryanair ponúka naozaj lacné letenky priamo z Letiska Bratislava, na Korfu zoženiete lacné ubytovanie a čaká na vás more, slnečné lúče a úžasná dovolenka na malebnom ostrove Grécka. Tak na čo čakať? Korfu už na vás čaká.

Lacné letenky na Korfu z Bratislavy nájdete tu:

lacné letenky Ryanair Korfu