Lacné letenky do Milána za 17 eur

Využite tieto lacné letenky a vyberte sa do Milána. La Scala, Milánsky dóm, Galéria Viktora Emanuela a veľa ďalších zaujímavých miest. Letenky rezervujete už od 17 eur. 

Miláno patrí jednoznačne medzi TOP európske metropoly a je obľúbené medzi turistami. Mesto má čo ponúknuť milovníkom umenia, futbalu, nákupov i výborného jedla. 

Najkrajšou budovou Milána je Milánske Duomo, gotická katedrála, ktorá pyšne stojí na hlavnom námestí. Nachádza sa v obklopení ďalších významných pamiatok a honosných palácov. Katedrála je čarovná nielen pri pohľade z námestia, ale aj zo strechy. Vstup do katedrály rozhodne stojí za to. 

K obľúbeným atrakciám patrí Galéria Viktora Emanuela, ktorá sa nachádza hneď pri Duome. Galéria spája niekoľko pasáží, kde nájdete luxusné obchody svetových značiek, reštaurácie, kaviarne, ale tiež davy turistov. Interiér zdobia nádherné mozaiky, ktoré symbolizujú talianske mestá. 

Každý milovník umenia by určite rád videl na vlastné oči Da Vinciho Poslednú večeru. Tá je umiestnená v kostole Santa Maria delle Grazie. Maľba je vyobrazením posledných Ježišových okamihov s jeho 12 apoštolmi. Lístky sa odporúča zakúpiť vopred, keďže je to jedna z najnavštevovanejších atrakcií v Miláne. 

Letenky do Milána z Viedne nájdete tu:

letenky miláno