Letenky z Bratislavy už od 4,99 eur

Ryanair spustil výpredaj leteniek z Bratislavy do destinácií ako Niš, Miláno, Bologna, Paríž, Atény, Rím, Londýn, Korfu a mnoho ďalších. Letenky môžete zakúpiť už od 4,99 eur za jednosmernú letenku. 

Letenky za akciové ceny sa dajú zakúpiť priamo na stránke dopravcu www.ryanair.com. Akcie platia pre vybrané dátumy jednosmerných leteniek v období október 2019 až máj 2020. 

Ryanair má v zimnom letovou poriadku 2019/2020 novinku, pravidelnú leteckú linku z Bratislavy do Alghera na Sardíniu. Predtým sa z letiska v Bratislave dalo letieť do talianskeho Alghera len v letnej dovolenkovej sezóne od apríla do októbra. Lety na Sardíniu bude Ryanair po novom prevádzkovať aj počas jesene a zimy. Linka bude otvorená v letovom poriadku, ktorý začne platiť od konca októbra 2019 do konca marca 2020. Frekvencia letov bude 2x týždenne. Lietať z Bratislavy sa bude každý utorok a sobotu. 

Počas tohtoročnej zimy bude obnovené i letecké spojenie do Eindhovenu v Holandsku, ktoré počas minulej zimnej sezóny Ryanair neprevádzkoval. Letieť sa bude z letiska Bratislava vždy v pondelky a piatky. 

Od 27. októbra pribudnú do ponuky i pravidelné lety do Izraela, konkrétne do letoviska Eilat. Novinkou sú lety na letisko Ramon, ktoré bolo otvorené len v januári. Letisko je od Eilatu vzdialené len 15 minút jazdy.