Letecké linky Ryanair z Bratislavy v zimnom letovom poriadku

Ryanair do svojho zimného letového poriadku 2019/2020 pridal nové linky, ktoré budú pravidelne premávať z letiska v Bratislave. Celkovo bude dopravca v zime z Bratislavy zabezpečovať až 20 pravidelných liniek. 

V zimnom letovom poriadku sa objaví pravidelná letecká linka do Alghera na Sardíniu, ktorú mal Ryanair v ponuke len počas letnej sezóny. V platnosti bude od konca októbra 2019 do konca marca 2020, a to s frekvenciou 2x týždenne. Do Alghera sa bude lietať vždy v utorok a sobotu. 

K dispozícii bude v zime i pravidelná linka do Eindhovenu v Holandsku, ktorá počas minulej zimy nebola v prevádzke. Do holandského Eindhovenu sa bude lietať z Bratislavy v pondelky a piatky. 

Ryanair má od 27. októbra 2019 v ponuke i lety do Izraela, do obľúbeného letoviska Eilat. Novinkou sú lety na letisko Ramon, ktoré bolo otvorené len tento rok v januári. Od Eilatu je vzdialené 15 minút jazdy.

Počas zimného letového poriadku zostávajú v ponuke lety na Cyprus (Pafos), Maltu, do Grécka (Atény, Solún/Thessaloniki), Francúzska (Paríž-Beauvais), na Ukrajinu (Kyjev-Boryspiľ), do Talianska (Bologna, Rím-Ciampino, Miláno-Bergamo), Belgicka (Brusel-Charleroi), Írska (Dublin), Srbska (Niš) a Veľkej Británie (Londýn-Stansted, Leeds-Bradford, Manchester, Edinburgh, Birmingham).